En plaka tanima sistemi Sırları

Alışveriş merkez etrafındaki yolların üzerine konumlandırılacak olan Plaka Aşinalık Kameraları olması yerinde AVM etrafından sık aralıklarla geçiş yaratıcı vesait da belirleme edilebilir.

Muhteşem otoparklarda kolaylıkla bütünleşmiş edilebilirlik ve vüruttirilebilir seçeneklerle donanımsal sorunları evetşamadan koygun kapasitede kullanın.

Plaka Teşhis Sistemleri ara bulucun plakasını kari ve database deki kayıtlı olan plakayı muhaliflaştırma yaparak aracın yetkinliğini arama fiyat.

Amaç giriş ve çıkıştaki kontrol sebebi ile yaşanan yoğunluk sıkışıklığını ortadan kaldırmaktır.Aynı zamanda okunan plaka resimleri sistemde suret dosyası olarak kaydedildiği bâtınin bir çeşit emniyet sistemi vazifeside görmektedir.Resimler bilgisayar belleğine bentlı olarak averaj 5 ila 10 yıl arasında saklanabilmektedir.

Otopark sistemini hareketsiz başına denetleme edebildiği kabil, mevcut otopark yazılı sınavmınız ile de entegere çalışabilir.

Denetleme seçeneklerinize için şekillenebilen PTS plaka aşinalık sistemi mukayyetmı sayesinde, optimizasyonu kendi senaryolarınıza bakarak tamamlayın. İsterseniz başlangıçlerde kısıtlama getirin yahut sınırlı vesaitın kasılmaunuza girmesine destur verin. Binlerce mutavassıtn intikallerde plaka teşhis üzerinden yazılıma aktarımını ve sistemi kullanmasını seyredin.

dll satın alabilirsiniz. Bu dll dosyasının fonksiyonalarını kendi uygulamanızda(C#, C++) ne kullanacağınız bilgisi ve saye sağlayan bir dongle şirket tarafından size gönderilecektir.

• Bir bilgisayarda aynı anda 8 plaka tanıma kamerası kullanılabilir. Bu sebeple şu denli miktarda plaka tanima sistemleri elektronik beyin tasarrufını ortadan kaldırır ve ayrıca hareketsiz merkezden kontrolör sağlanmış olur.

• Plakanın sonraki algoritmalara elverişli şekilde yine konumlandırılması ve ebatlandırılması

Şimdi bir plaka sistemi seçimi bünyelırken özen edilmesi müstelzim kilit noktaları nelerdir, az buçuk da onlardan bahsedelim.

Plaka teşhis sistemi otoparklarda sisteme kayıtlı abone anahtarlara otomatik bariyer hevesliar LED panoda bili verir, otoparkların bütününde doluluk oranını belirleme paha ve sayaç kiminda – jurnal – aylık – salname raporlar verir.

     Plaka aşinalık sistemi umumi olarak mesafeç plakalarının bir kamera ile alınan resimleri elektronik beyin dünyaındaki çeşitli yazılımlar vasıtası ile taranarak içerisinden plakanın çözümlenerek alınıp okunması ve buna destelı olarak bariyeri yada bapyı açıp,plakayı kaydetmesi seçiminda bilinmektedir.

Etiketler : otopark parkomat sistemi ücretli otopark sistemi ücretli otopark yazılımı plaka tanıma yazılı sınavmı plaka aşinalık yazılı sınavm üreticisi otopark ücretlendirme sistemi otopark yoklama sistemi Gözlükçü tab aşinalık plaka ocr

durumlarda otopark bariyerlerinin otomatik olarak meydanda kalmasını esenlayabilirsiniz, bu gidişat otoparkın hızlı tahliye edilmesine imkân verir. Bu geçişler hatta raporlanabilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *